Jonavos „Achema“ tinklinio turnyre „Jelgavos taurė“ liko ketvirta.

 

Sekmadienį (spalio 19 d.) baigėsi Latvijoje vykęs tarptautinis tinklinio turnyras “Jelgavos taurė 2014”. Jame Jonavos „Achema“ užėmė ketvirtą vietą, o Lietuvos jaunių merginų rinktinė liko šešta.

Po labai sėkmingo šeštadienio, kai jonavietės iškovojo tris iš eilės pergales, sekmadienį „Achemai“ teko žaisti prieš dvi pajėgiausias Latvijos komandas – šalies čempiones „Jelgava/LU“ bei vicečempiones Rygos „MVS/RSU“. Jelgavos ekipai „Achema“ nusileido 1:2, o Rygos “MVS/RSU” – 0:3. Lietuvos jaunių rinktinė patyrė dar dvi nesėkmes – 0:3 pralaimėjo “Zeltaleja/MSG” ir 1:2 – Babitės tinklinio klubui.

Turnyro nugalėtojomis tapo šeimininkės – „Jelgavos/LU“ tinklininkės. Po jų net trys komandos – „Achema“, „Jelgava/LU“ ir „MVS/RSU“ surinko po vienodai taškų, todėl buvo skaičiuojamas jų tarpusavio rungtynių laimėtų ir pralaimėtų setų santykis. Jonaviškės su prasčiausiu santykiu liko ketvirtoje vietoje.

Saulius Matikonis, Jonavos „Achemos“ treneris: „Komandų lygis turnyre buvo labai panašus, tą parodo ir rezultatai. Apmaudu, kad iki antros vietos mums pritrūko vieno laimėto seto. Dauguma dalyvavusių klubų yra išretinti traumų ir negalėjo remtis visomis savo žaidėjomis. Nors merginoms per abi varžybų dienas teko didelis krūvis, turnyras buvo surengtas labai laiku. Kitą savaitę mūsų laukia pirmosios oficialios sezono rungtynės prieš Kauno „Heksą“, tad buvo labai naudinga sužaisti kuo daugiau kontrolinių mačų“.