Po dramatiškos kovos pralaimėjo aštuntai pasaulio porai

Lietuvos paplūdimio tinklininkams Arnui Rumševičiui ir Lukui Každailiui nepavyko prasibrauti į Čekijoje vykstančio Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) keturių žvaigždučių serijos turnyro atkrintamąsias varžybas.

Po kvalifikacijos į pagrindinį turnyrą prasibrovę lietuviai H grupės pusfinalyje ketvirtadienį 0-2 (14:21, 16:21) pralaimėjo čekams Ondrejui Perušičiui ir Davidui Schweineriui.

Penktadienį mūsiškiai stojo į kovą dėl trečiosios vietos grupėje ir kelialapio į atkrintamąsias varžybas. Deja, po dramatiškos kovos A. Rumševičius ir L. Každailis 1-2 (15:21, 21:19, 16:18) turėjo pripažinti rusų Nikitos Liamino ir Viačeslavo Krasilnikovo pranašumą.

Rusijos paplūdimio tinklininkai pasaulio reitinge užima aštuntąją vietą, o čekai - 21-ąją. Lietuviai yra 40-i

Bendrą turnyro Čekijoje prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.

FIVB vienos žvaigždutės serijos turnyre Manavgate (Turkija) pasirodymą baigė Gerdos Grudzinskaitės ir Ievos Vasiliauskaitės duetas.

Po atrankos varžybų į pagrindinį turnyrą patekusios lietuvės D grupėje po neįtikėtinai atkaklaus pirmo seto 0-2 (29:31, 15:21) nusileido graikėms Konstantinai Tsopoulou ir Dimitrai Manavi. Vėliau mūsiškės po dar vieno trilerio 1-2 (15:21, 21:17, 18:20) pralaimėjo japonėms Satono Ishitsubo ir Asami Shibai.

Jaunosios G. Gruzinskaitė ir I. Vasiliauskaitė šiemet debiutuoja FIVB turnyruose.