Lietuvos U-18 paplūdimio tinklinio rinktinė išvyko į EEVZA U-18 paplūdimio tinklinio čempionatą

Ankstų trečiadienio rytą Lietuvos paplūdimio tinklinio U-18 vaikinų rinktinės sportininkai Erikas Makaras/Emilis Bartkus kartu su treneriu Arnoldu Barauskiu, besiruošdami Europos U-18 paplūdimio tinklinio čempionatui, išvyko į Europos Rytų Zoninės Tinklinio Asociacijos (EEVZA) U-18 paplūdimio tinklinio čempionatą Ukrainoje (Charkove).

Kartu su vaikinais savo jėgas EEVZA paplūdimio tinklinio čempionate išmėginti ir žaidybinės patirties įgyti panoro ir Lietuvos U-18 paplūdimio tinklinio čempionato dalyvės - tinklinio klubo “Auksma” merginų komandos. Neatsiradus kitoms merginų komandoms, kurios norėtų ir turėtų galimybę dalyvauti EEVZA paplūdimio tinklinio čempionate, savo iniciatyvą ir norą vykti į turnyrą parodžiusios sportininkės Vakarė Radvilavičiūtė/Skalvija Križanauskaitė ir Melanija Vasiliauskatė/Gabija Strasevičiūtė kartu su treneriu Artūru Bekiš mėgins siekti geriausių rezultatų. 
Visos komandos į EEVZA varžybas vyksta savo rėmėjų ir nuosavomis lėšomis. 

EEVZA U-18 paplūdimio tinklinio čempionatas vyks liepos 20-22 d., tad linkime kuo didžiausios sėkmės ir kuo geriausios varžybinės patirties visiems mūsų jauniesiems sportininkams!