Tinklininkai tęsia pergalių seriją Europos jaunimo čempionate

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas pratęsė pergalių seriją Jūrmaloje (Latvija) vykstančiame Europos jaunimo (iki 22 metų) čempionate ir iškovojo tiesioginį kelialapį į aštuntfinalį.

Penktadienį ryte antrajame G grupės mače lietuviai 2-0 (21:16, 21:18) nugalėjo turkus Mustafą Susamą ir Yusufą Ozdemirą. Vėliau mūsiškiai vos per 27 min. 2-0 (21:12, 21:14) pranoko lenkus Maciejų Lewickį ir Miloszą Kruką.

Visas tris pergales grupėje iškovoję P. Stankevičius ir A. Knašas savo varžovus aštuntfinalyje sužinos po pirmojo atkrintamųjų varžybų rato susitikimų.

Merginų turnyre Lietuvos atstovės Irina Zobnina ir Ieva Vasiliauskaitė penktadienį pasidžiaugė pergalės skoniu, bet pajuto ir pirmojo pralaimėjimo kartėlį.

Mūsiškės antrajame E grupės susitikime 2-0 (21:15, 21:14) nugalėjo Valmirą Ramadani ir Rinesą Hasani iš Kosovo, bet trečiajame 0-2 (14:21, 17:21) nusileido suomėms Idai Sinisalo ir Valmai Prihti.

Grupėje antrąją vietą užėmusios Lietuvos paplūdimio tinklininkės pirmajame atkrintamųjų varžybų rate žais su prancūzėmis Mia Guyot Polverini ir Clemence Vieira.

Europos jaunimo čempionate dalyvauja po 32 vaikinų ir merginų poras.