Lietuvos tinklinio federacijos naujienos

Patvirtinti 2019 metų Lietuvos jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų tinklinio čempionato nuostatai

Sportininkams pamažu grįžtant į sales, rudens sezoną pamažu pradedame ir mes. Lietuvos tinklinio federacijos Vykdomasis komitetas patvirtino 2019 m. Lietuvos jaunimo: U20 merginų, U20 vaikinų, jaunių: U18 merginų, U19 vaikinai, jaunučių: U16 mergaičių, U17 berniukų; vaikų: U15 mergaičių, U15 berniukų tinklinio čempionato nuostatus. 

LTF VK nutarimą ir patvirtintus 2019 m. Lietuvos jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų čempionato nuostatus rasti: https://goo.gl/JWfh2hirhttps://goo.gl/ZxAJVo

Komandinės paraiškos bus priimamos iki rugsėjo mėn. 21 d. (el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ); vardinės paraiškos - iki spalio 22 d. (el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. IR Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ). 

Gautos nepriklausomo audito išvados dėl 2017 m. LTF finansinio audito

Dalinamės nepriklausomo auditoriaus, uždarosios akcinės bendrovės “Audito standartas”, išvadomis apie atliktą 2017 m. LTF finansinį auditą. Atliktus išorinį finansinį LTF auditą buvo nustatyta, kad finansinės LTF ataskaitos visais reikšmingais atžvilgiais teisingai pateikia Federacijos 2017 m. gruodžio 31 d. finansinę padėtį ir tą dieną pasibaigusių metų finansinius veiklos rezultatus pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius teisės aktus, reglamentuojančius buhalterinę apskaitą ir finansinių atatskaitų sudarymą, ir verslo apskaitos dokumentus. 

Išsamią audito išvadą galima rasti čia: https://goo.gl/B17aSY