Atsisveikiname su Klaipėdos krašto tinklinio puoselėtoju Eugeniju Mockumi

Su giliu liūdesiu pranešame, kad šiomis dienomis netekome tinklinio puoselėtojo Klaipėdos krašte - ilgamečio tinklininko Eugenijaus Mockaus. Reiškiame nuoširdžią užuojatą šeimai ir artimiesiems.

Velionis pašarvotas laidojimo namuose "Aterna", Joniškės g. 36, Klaipėda. Atsisveikinimas - nuo kovo 6 d. 20 val.  Karstas išnešamas - kovo 7 d. 14 val. 

Apie Eugenijų Mockų, gimusį 1961 m., pasakoja jo treneris Vladas Dočkus:

Burdamas pradedančiųjų tinklinio grupę, treneris Vladas Dočkus Klaipėdos 14-oje vidurinėje mokykloje atkreipė dėmesį į išsiskiriantį iš kitų savo ūgiu penktoką Eugenijų Mockų ir pakvietė jį į treniruotes. Moksleiviui tinklinis patiko, o treneriui patiko jo darbštumas ir noras laimėti. Atakų lyderiu jis buvo Klaipėdos žaidimų mokyklos vaikų, jaunučių, jaunių komandose bei miesto vyrų rinktinėje. E. Mockus žaisdamas Lietuvos jaunių rinktinėje dalyvavo Sovietų sąjungos XVII-jemoksleivių spartakiadoje Taškente (Uzbekija). E. Mockus žaidimą tęsė ir legendinėje Vilniaus “Kuro aparatūros” vyrų komandoje (tr. Vasilijus Matuševas), kuri SSRS taurės varžybose iškovojo II vietą. O Lietuvos vyrų rinktinės sudėtyje žaidė sovietų sąjungos Tautų spartakiadoje.