Lietuvos tinklinio jaunimui - lemiamų kovų metas

Prie kulminacijos artėja Lietuvos jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų tinklinio pirmenybės. Perspektyviausi šalies tinklininkai, atstovaudami savo sporto mokykloms, įnirtingai kaunasi dėl pergalių ir tobulina savo įgūdžius.

Prie kulminacijos artėja Lietuvos jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų tinklinio pirmenybės. Perspektyviausi šalies tinklininkai, atstovaudami savo sporto mokykloms, įnirtingai kaunasi dėl pergalių ir tobulina savo įgūdžius.

Jaunių (iki 18 metų) merginų čempionate jau prasidėjo finalinės kovos. Kovą dėl medalių iš 13 dalyvaujančių komandų tęsia keturios - Vilniaus "SM Tauras-1", Kauno "SM Startas-1", Kauno "SM Startas-2" bei Šiaulių "SC Dubysa".

Finalų pirmajame rate Šiauliuose visas tris pergales iškovojo "SM Tauro-1" merginos. Jos gana užtikrintai įveikė "SC Dubysos" ir "SM Starto-1" komandas, o štai kova su "SM Starto-2" ekipa vyko dramatiškai. Vilnietės šventė pergalę po penkių setų kovos 3-2 (27:25, 25:12, 20:25, 18:25, 21:19). "SM Startas-1" Kaune derbyje 3-2 (21:25, 25:22, 20:25, 28:26, 15:15) įveikė "SM Startą-2" ir užėmė antrąją vietą. Toliau išsirikiavo "SM Startas-2" ir "SC Dubysa".

"Sudėtinga yra žaisti tiek su viena, tiek su kita Kauno komanda. Šiaulietės gal kiek nusileidžia savo duomenimis ir daugiausiai remiasi gynyba. Likusios trys komandos mėgsta atakuoti. Manau, kad dar čia niekas nėra aišku ir antrajame finalo rate Vilniuje dar visko gali būti. Kiekvienas rungtynes nuspėti yra labai sudėtinga - kalbėjo "SM Tauro-1" trenerė Asta Jansonienė. - Apskritai, mano nuomone, geriausius duomenis turi "SM Starto-1" merginos. Bet "perliukų" yra kiekvienoje komandoje. Šiuo metu visos merginos sportuoja, stengiasi, bet svarbiausias momentais bus, kai jos baigs sporto mokyklas - ar jos nueis į klubus, ar išvyks į užsienį sportuoti, tačiau dažniausiai būna taip, kad pasibaigus mokyklai, pasibaigia ir sportai".

Antrasis finalo ratas vyks balandžio 5-7 dienomis Vilniuje.

Likus sužaisti porą rungtynių reguliariajam sezone, jaunučių (iki 17 metų) vaikinų čempionate pirmauja Vilniaus "SM Tauras-1". Antra yra Šiaulių "SC Dubysa", o trečioje pozicijoje – Kauno "SM Startas". Paskutinis kelialapis į finalus atiteko Eišiškių SM tinklininkams.

Finalai vyks kovo 22-24 d.

Jaunučių (iki 15 metų) merginų pirmenybėse taip pat jau baigėsi keturi etapai, po kurių tapo aiškios finalinio ketverto dalyvės. Dėl medalių kausis Kauno "SM Starto-1" ir "SM Starto-2" ekipos, Šiaulių "SC Dubysa" bei Jonavos KKSC.

Finalai kovo 15-17 dienomis vyks Kaune.

Jaunimo čempionatų rezultatai talpinami ltf.lt puslapyje: http://ltf.lt/index.php/sporto-mokyklos-klubai