13-mečių čempionate - Kelmės mergaičių ir Kauno berniukų triumfas

Savaitgalį Kelmėje ir Kaune finišavo Lietuvos vaikų (iki 13 metų) tinklinio čempionatai.

Mergaičių pirmenybėse triumfavo Kelmės sporto mokyklos atstovės. Visą sezoną puikų žaidimą demonstravusios Gitanos Kerpienės auklėtinės finaliniame etape laimėjo visas penkerias rungtynes.

Kelmės komanda 2-0 (25:11, 25:12) nugalėjo Kauno „SM Starto-2“ ekipą, 2-0 (25:17, 25:16) - Druskininkų SC-1 klubą, 2-0 (25:21, 25:15) - Druskininkų SC-2 komandą, 2-0 (25:12, 25:18) - Vilniaus „SM Tauro“ ekipą ir 2-0 (25:5, 25:18) - Jonavos KKSC tinklininkes.

„Labai didžiuojuosi savo mergaitėmis. Džiaugiuosi, kad mergaitės susitvarkė su startiniu jauduliu, sužaidė labai protingai ir techniškai, ir iškovojo užtikrintas pergales, atnešusias joms čempionių vardą. Taip pat esu labai dėkinga tėveliams, kurių palaikymas mus buvo be galo svarbus“, - po finalo džiaugėsi čempionių trenerė G. Kerpienė.

Su 4 pergalėmis antrąją vietą užėmė Vilniaus „SM Tauro-1“ merginos, o bronza atiteko Druskininkų SC-1 komandai (3 pergalės/2 pralaimėjimai). Toliau išsirikiavo Druskininkų SC-2 (2/3), Kauno „SM Startas-2“ (1/4) ir Jonavos KKSC (0/5).

Tuo tarpu 13-mečių vaikinų čempionato finaluose dalyvavo net keturios Kauno „SM Starto“ komandos. Joms iššūkį metė Alytaus SRC-1 ir Klaipėdos Viesulo SC ekipos.

Čempione tapo Oksanos Smirnovienės treniruojama „SM Starto-1“ komanda. Ji 2-0 (25:7, 25:15) nugalėjo „SM Startą-2“, 2-0 (25:18, 25:23) - „SM Startą-4“, 2-0 (25:17, 25:14) - „SM Startą-5“, 2-0 (25:12, 25:11) - „Viesulo SC“ bei 2-0 (25:18, 25:18) - Alytaus SRC komandą.

„Sunkus darbas, bendradarbiavimas ir supratimas padėjo pasiekti aukštą rezultatą,- įspūdžiais dalinosi čempionų trenerė O. Smirnovienė.- Vaikai buvo labai nusiteikę, motyvuoti ir pasiruošę finalinėms varžyboms“.

Dvi komandos surinko po tris pergales ir du pralaimėjimus. Dėl pergalės tarpusavio rungtynėse antrąją vietą užėmė Klaipėdos Viesulo SC komanda, o trečiąją - „SM Starto-4“ ekipa.

Ketvirtoje pozicijoje liko „SM Startas-5“, penktoje - Alytaus SRC, šeštoje - „SM Startas-2“.