Europos tinklinio konfederacija kviečia klubus registruotis į Europos Iššūkio Taurės varžybas

 

Europos tinklinio konfederacija (CEV) skelbia registraciją į CEV Europos Iššūkio taurės varžybas (CEV Challenge Cup). Dalinamės naujausiu CEV Taurės varžybų reglamentu (komunikacija). Informacija apie ketinimą registruotis į CEV Challenge Cup prašome pateikti iki birželio mėn. 7 d. 12:00 val., el-paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  . 

CEV Iššūkio Taurės varžybų reglamentą galima rasti čia: https://ebook.cev.eu/documents/volleyball/guidelines_other_documentation/cev_organisation_guidelines_for_clubs.pdf#page=11

PAPILDOMA INFORMACIJA:

Lietuvos tinklinio komandoms CEV taurės varžybose (CEV challenge Cup) yra skirta po vieną vietą į vyrų ir moterų varžybas. Gavus patvirtinimus dėl dalyvavimo varžybose daugiau nei iš vieno Lietuvos klubo į tos pačios lyties grupės varžybas, atrankai dėl dalyvavimo ir registracijos į CEV taurės varžybas bus vadovaujamasi:

  • vyrų komandoms pagal 2018 m. LTF vyrų didžiosios taurės varžybų rezultatus (pirmenybė teikiama 1 -ąją vietą užėmusiai komandai, atsisakius perleidžiama 2 – ąją vietą užėmusiai komandai ir t.t.);
  • moterų komandoms pagal 2018 – 2019 m. Lietuvos moterų tinklinio čempionato galutinius rezultatus (pirmenybė teikiama 1 -ąją vietą užėmusiai komandai, atsisakius perleidžiama 2 – ąją vietą užėmusiai komandai ir t.t.).