Paplūdimio tinklininkai Antalijoje tęsia kovas dėl 7 vietos.

 

Šeštadienį (gegužės 17 d.) ketvirtosiose atrankos į 2014 m. jaunimo olimpiadą turnyro Antalijoje (Turkija) rungtynėse abi lietuvių poros nusileido savo priešininkams.

Edvinas Vaškelis ir Matas Navickas 0:2 (15:21, 21:23) pralaimėjo pirmai pagal skirstymą ukrainiečių Oleh Plotnyckyj ir Illia Kovalov porai. Simona Vaičiukynaitė su Urte Andriukaityte 0:2 (17:21, 18:21) nusileido prancūzėmis Helena Cazaute ir Aline Chamereau (13 reitingas). Abi lietuvių poros toliau tęsia kovas dėl 7 vietos.

Prieš tai vykusiame mače E. Vaškelis ir M. Navickas eliminavo paskutinę turnyre tebedalyvaujančią šeimininkų porą 2:1 (21:11, 17:21, 15:6). Vaikinai užtikrintai laimėjo pirmą setą 21:11, tačiau audringai vietos žiūrovų palaikomi Burhan Zorluer ir Mehmet Rifat Kantarcioglu sugebėjo atsirevanšuoti antrajame sete. Lemiamame trečiajame sete lietuviai dominavo aikštelėje ir užtikrintai laimėjo 15:6.

Komentuodamas rungtynes, Matas Navickas teigė: „Šis mačas mums buvo labai sunkus. Mes darėme daugybę klaidų. Jei norime laimėti prieš ukrainiečius ir patekti į jaunimo olimpines žaidynes, turime žaisti geriau“. Jo partneris Edvinas Vaškelis pritarė: „Savo žaidimu nesame patenkinti. Darėme daug klaidų blokuodami ir perduodami kamuolį, mūsų puolimas taip pat nebuvo geras“.

Šeštadienį S. Vaičiukynaitės ir U. Andriukaitytės dar laukia du mačai su ukrainietėmis Darija Udovenko ir Alija Demydova (8 reitingas) bei latvėmis Tina Graudina ir Anastasija Kravcenoka (3 reitingas). Su ukrainiečių pora lietuvės jau buvo susitikę pogrupio varžybose ir nusileido joms 0:2 (16:21, 16:21).

Vaikinai taip pat kovos su priešininkais, kuriems jau kartą yra nusileidę savo pogrupyje. Pirmose rungtynėse jų laukia austrai Paul Buchegger ir Moritz Bernd Pristauz-Telsnigg (7 reitingas), antrose – bulgarai Ivailo Ivanov ir Dimitar Kalchev (15 reitingas).