Lietuvės dalyvaus Europos paplūdimio tinklinio čempionato finaliniame etape.

 

Pajėgiausios Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė dalyvaus finaliniame Europos paplūdimio tinklinio čempionato etape Italijoje.

Birželio 3 – 8 d. Cagliari mieste vyksiančiose prestižinėse varžybose žais po 32 stipriausias Europos vyrų ir moterų tinklinio komandas.

Ievai Dumbauskaitei ir Monikai Povilaitytei turimų 1166 reitingo taškų pakako, kad patektų tarp Senojo žemyno elito. Reitingo viršuje atsidūrė net trys Vokietijos komandos, nugalėtojų titulą bandys apginti praėjusių metų Europos čempionės Doris ir Stefanie Schwaiger.

Šiomis dienomis I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė dalyvauja FIVB „Open“ serijos „Prague Open“ turnyre Čekijoje. Lietuvės sėkmingai įveikė kvalifikacinę atranką ir žais pagrindiniame turnyre. Pirmajame kvalifikacijos rate merginos buvo laisvos, o antrajame 2:0 (23:21, 21:16) įveikė čekes Karoliną Rehačkovą ir Soną Dosoudilovą.

Pagrindiniame turnyre I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė (26 reitingas) pateko į G grupę drauge su  Wang Fan ir Yuan Yue (Kinija), Maria Antonelli ir Juliana Felisberta Da Silva (Brazilija), Martina Bonnerova ir Barbora Hermannova (Čekija). Pirmajame grupės mače ketvirtadienį lietuvės susitiks su septintomis pagal skirstymą Wang Fan ir Yuan Yue.

„Prague Open“ turnyro prizinis fondą sudaro 75 000 JAV dolerių.