Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionate – garsios pavardės.

Šeštadienį (gegužės 31 d.) “Credit24” Arenoje prie Baltojo tilto vykusiame 2014 m. Lietuvos aukštųjų mokyklų paplūdimio tinklinio čempionate nugalėjo Motiejus Mėlynis su Roku Kundrotu (VU) bei Vytenė Vitkauskaitė su Žydre Guobyte (LSU).

2014.06.01 d.

Čempionato favoritais laikyti Andrius Gaidys ir Andžej Savostenok (LEU) finale nusileido Motiejui Mėlyniui ir Rokui Kundrotui 1:3 (15:8, 14:16, 12:15, 11:15). Tituluoti LEU tinklininkai daug jėgų išnaudojo ketvirtfinalyje, kur jiems tik po atkaklios kovos 3:2 (9:15, 10:15, 15:7, 15:10, 7:3) pavyko išplėšti pergalę prieš Andrių Viliką ir Artūrą Sakovič (VGTU). Pusfinalyje A. Gaidys ir A. Savostenok 3:0 (15:11, 15:7, 15:7) įveikė VU tinklininkus Paulių Damulį ir Martyną Lopetaitį.

M. Mėlyniui ir R. Kundrotui kelias į finalą klostėsi lengiau –  pusfinalyje nesunkiai 3:0 (15:6, 15:9, 15:9) įveikti Adomas Staševičius ir Martynas Blinstrubis (VGTU). Jauna VGTU komanda į pusfinalį pateko gan netikėtai įveikusi praėjusių metų čempioną Karolį Šlimą su nauju partneriu Mindaugu Mažeika (MRU). Karštakošis K. Šlimas už replikas bei kamuolio spardymą lemiamame mače dėl patekimo į pusfinalį užsidirbo raudoną kortelę, o A. Staševičius ir M. Blinstrubis vėliau mažajame finale prieš P. Damulį ir M. Lopetaitį iškovojo bronzos medalius.

Lietuvos aukštųjų mokyklų paplūdimio tinklinio čempionato iniciatoriaus, VGTU ir MRU komandų treneris Jonas Adomaitis teigė: „Vyrų finale susitiko tos komandos, kurios ir turėjo susitikti – jų meistriškumo lygis lenkia kitus dalyvius. Džiaugiuosi jaunaisiais savo auklėtiniais Blinstrubiu ir Staševičiumi, kurie man pačiam netikėtai pasiekė mažąjį finalą ir ten įveikė kur kas labiau paplūdimio tinklinyje patyrusius P. Damulį ir M. Lopetaitį. Vaikinai parodė charakterį ir didelį norą nugalėti, jų perspektyvos labai geros. Gaila, kad kitas VGTU duetas, ketvirtfinalyje 2:0 pirmaudamas prieš patyrusius Andžejų Savostenok ir Andrių Gaidį, patys nepatikėjo, kad gali prieš juos laimėti ir nusileido rezultatu 2:3.“

Moterų finale susitiko Vytenė Vitkauskaitė ir Žydrė Guobytė (LSU) su Beata Zaborovskaja ir Greta Gasparavičiūtė (VU), rezultatu 3:1 (15:8, 13:15, 15:9, 15:13)  nugalėjo LSU atstovės. Trečiąją vietą užėmė kita VU komanda  - Gabrielė Užlytė su Marija Kavaliūte, 3:1 (9:15, 15:12, 18:16, 15:9) įveikę Margaritą Milkoto ir Adelę Sakalauskaitę (VGTU). Praėjusių metų čempionė Mantė Lokyte su Inga Vainilavičiūte (KTU) liko penktos.

Viso 2014 m. Lietuvos aukštųjų mokyklų paplūdimio tinklinio čempionate dalyvavo 7 universitetai, kurie delegavo 25 vyrų ir moterų komandas.

2014.05.30 d.

Šeštadienį (gegužės 31 d.) “Credit24” Arenoje prie Baltojo tilto vyks Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionatas. Jame ketina dalyvauti 7 universitetai, kurie iš viso deleguos 26 vyrų ir moterų komandas.

Lietuvos studentų tinklinio lygos įkūrėjas, ilgametis VGTU ir MRU komandų treneris Jonas Adomaitis žada intriguojančias kovas: „Studentų tinklinio čempionatas yra įdomus aukšto lygio renginys, nes jame kasmet dalyvauja stipriausios komandos, kurios varžosi ir Lietuvos čempionate. Praėjusių metų studentų čempionais tapo tituluotieji Kelmės „Antivio-Etovio“ žaidėjai Mantvydas Šuklys ir Karolis Šlimas (MRU), vėliau M. Šuklys tapo ir Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato nugalėtoju. Šiemet varžybose dalyvauja Lietuvos moterų tinklinio rinktinės narė Inga Vainilavičiūtė su 2013 m. Lietuvos studenčių čempione Mante Lokyte (KTU), visuomet įdomu stebėti ir Vytenės Vitkauskaitės (LSU) žaidimą.

Studentų čempionato favorite laikoma 2012 m. Lietuvos salės ir paplūdimio tinklinio čempiono Andžej Savostenok ir Europos jaunių iki 18 m. vicečempiono Andriaus Gaidžio pora (LEU). Jiems iššūkį turėtų mesti geriausias Lietuvos libero Gilberas Kerpė su Roku Urbeliu (LSU), VU atstovaujantys Motiejus Mėlynis ir Rokas Kundrotas.

Gausiausią dalyvių delegaciją - 6 komandas (3 vyrų, 3 moterų) siunčia VGTU, LSU ir VU atstovaus po 5 tinklininkų poras, LEU ir MRU – 4, KTU ir LSMU – po vieną.

Šeštadienį (gegužės 31 d.) nuo 10 val. vyks dalyvių registracija, o 11.00 val. prasideda varžybos.