Lietuvos tinklinio federacija ir „Credit24” pratęsė rėmimo sutartį.

 

Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas Marius Vasiliauskas ir „Credit24” (UAB “MCB Finance”) generalinis direktorius Povilas Girčys pasirašė naują rėmimo sutartį.

Pagal ją „Credit24” išlieka didžiausiu privačiu Lietuvos tinklinio rėmėju ir šios sporto šakos vystymui 2014-ais metais skirs 30 tūkst. eurų (103,6 tūkst. litų).

Su Lietuvos tinklinio federacija bendradarbiaujame nuo 2011-ųjų. Kartu įrengėme aikštynus Vilniuje bei Klaipėdoje, o įvairiuose Lietuvos regionuose pastatėme dešimt paplūdimio tinklinio aikštelių. Šio bendradarbiavimo dėka kasmet vis daugiau vaikų susidomi paplūdimio tinkliniu ir treniruojasi. Ir toliau aktyviai prisidėsime prie to, kad stiprėtų ne tik paplūdimio, bet ir salės tinklinio populiarumas mūsų šalyje“, - sakė „MCB Finance“ vadovas Povilas Girčys.

Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas Marius Vasiliauskas džiaugėsi pratęsta sutartimi: „Rėmėjų dėka mes įstengėme sėkmingai organizuoti svarbius tarptautinius renginius, susilaukusius didelio žiūrovų dėmesio bei puikaus Europos tinklinio konfederacijos (CEV) įvertinimo. Mums tarptautinės tinklinio bendruomenės pripažinimą užsitarnauti padėjo sklandžiai organizuoti Europos jaunimo iki 18 metų (2011 m.), Europos jaunimo iki 20 m. (2013 m.) paplūdimio tinklinio čempionatai.

Esame dėkingi ir Vilniaus miesto savivaldybei, kuri leido naudotis viešąja erdve prie Baltojo tilto ir įsirengti aikštyną. Labai džiugu, kad buvusi dykynė tapo miestiečių traukos vieta, kad aplink aikšteles plečiasi pramogų zona, vyksta daug įdomių renginių, ypač susijusių su sportu bei sveika gyvensena.“

Vienas svarbiausių šių metų renginių – birželio 7 d. organizuojama Olimpinė diena, kurios metu be krepšinio, futbolo, rankinio ir kitų sporto šakų varžybų vyks ir geriausių paplūdimio tinklininkų nacionalinė atranka. Po dvi vyrų ir moterų poras atstovaus Lietuvai kovojant tarptautiniuose turnyruose dėl dalyvavimo Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.

„Credit24” arenose treniruojasi aukščiausio meistriškumo sportininkai -  pasaulio ir Europos jaunių čempionės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė, 4 vietą pasaulio jaunimo čempionate praeitais metais užėmę Arnas Rumševičius bei Lukas Každailis. Ten pat ruošiamas ir perspektyvus jaunimas, dalyvaujantis svarbiose tarptautinėse jaunių iki 18 m. varžybose. Arena yra atvira ir tinklinio mėgėjams, kurių skaičius kasmet auga bei vaikams, kurių žiemą uždarame „Credit24” aikštyne treniruojasi apie 100.

M. Vasiliauskas neabejingas ir salės tinkliniui: „Ankstesniais metais daug dėmesio ir lėšų skyrę paplūdimio tinkliniui, pastaruoju metu pasiryžome atgaivinti ir salės tinklinį. Užduotis tikrai nelengva, bet sparčiai judame į priekį – pernai po 20 metų pertraukos subūrėme Lietuvos moterų tinklinio rinktinę, šiemet jau pajėgėme atkurti ir vyrų rinktinę. Abi komandas išleidome dalyvauti atrankos į 2015 m. Europos čempionatą varžybose Liuksemburge ir Juodkalnijoje. Labai svarbu, kad šios rinktinės netaptų vienkartiniais projektais, o salės tinklininkai kasmet galėtų varžytis tarptautiniu mąstu ir tobulėti, tuomet bus galima ir aukštesnių pasiekimų tikėtis. Be rėmėjų pagalbos tai būtų sunkiai įmanoma.“