M. Povilaitytė ir I. Dumbauskaitė nusileido grupės lyderėms.

 

Antradienį (gegužės 3 d.) Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė finaliniame Europos paplūdimio tinklinio čempionato etape Italijoje pirmame mače 0:2 (14:21, 19:21) nusileido H grupės favoritėms slovakėms Natalijai Duboncovai ir Dominikai Nestercovai (8 reitingas).

Dvidešimt penktos pagal skirstymą lietuvės pateko į H pogrupį drauge su šveicarėmis Joana Heidrich ir Nadine Zumkehr (9 reitingas), slovakėmis Natalia Duboncova ir Dominika Nestercova (8 reitingas) bei čekėmis Martina Bonnerova ir Barbora Hermannova (24 reitingas). Su čekėmis I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė jau buvo susidūrusios prieš porą savaičių vykusiame FIVB „Prague Open“ turnyre, kai grupės varžybose joms po labai atkaklios kovos nusileido 1:2 (13:21, 23:21, 14:16).

M. Povilaitytė su I. Dumbauskaite yra vienintelė Lietuvos paplūdimio tinklininkų pora, dalyvaujanti Europos tinklinio konfederacijos (CEV) paplūdimio tinklinio Europos čempionato finale. Birželio 3-8 d. Kaljario mieste (Sardinija) vyksiančiose prestižinėse varžybose dalyvauja po 32 stipriausias Europos vyrų ir moterų tinklinio komandas, prizų fondas – po 100 tūkst. eurų abiejų lyčių dalyviams.

Trečiadienį (birželio 3 d.) 13.00 val. I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė antrame grupės mače susitiks su šveicarėmis Joana Heidrich ir Nadine Zumkehr.