Vilniaus miesto tinklinio čempionate – dalyvių gausa.

Šiandien (lapkričio 3 d.) startuoja Vilniaus miesto tinklinio čempionatas, kuriame šiemet užfiksuotas rekordinis dalyvių skaičius – 43 vyrų ir moterų komandos.

Vilniaus miesto tinklinio čempionate vyrų komandos, suskirstytos pagal pajėgumą, varžosi net 3 lygose (A, B ir C), moterys žaidžia vienoje lygoje. Vilniaus tinklinio federacijos generalinis sekretorius Rolandas Gilys džiaugiasi vis augančiu ekipų skaičiumi – pernai jų buvo 41, o 2012 m. – vos 38.

„Šiemet vyrų A lygoje nusimato intriguojanti kova, nes dalyvauja 10 panašaus meistriškumo komandų. Praėjusių metų nugalėtojams „Tinklui“ teks pasistengti, norint nugalėti rimtus priešininkus iš „Kražantės“ ir Vilnius bei Mykolo Romerio universitetų. Kyla tinklinio lygis ir B lygoje, kur taip pat žais 10 komandų. Prie jų prisijungė kelios pajėgios ekipos, praeitais metais dominavusios C lygoje. Jos nugalėtojai „Bad News“ automatiškai perėjo į aukštesnę lygą“, - teigia R. Gilys.

Gausi dalyvių skaičiumi yra moterų lyga, kurioje šiemet varžysis 12 komandų. Nugalėtojų titulą gins Vilniaus universiteto tinklininkės, aktyvūs yra ir kiti universitetai bei kolegijos – VGTU, MRU, Vilniaus kolegija. Prie čempionato senbuvių „Laimos“, „Western Union“, „Delimano“ ekipų prisijungė ir naujokės „Start Up“, „Audra“.

Miesto čempionatas taip pat suteikia galimybę sporto mokyklos „Tauras“ tinklininkams įgyti varžybų patirties ir tobulėti. Čempionate dalyvauja net 7 “Tauro” moksleivių komandos – A ir B lygose po vieną, C lygoje trys, moterų lygoje – 2.

Visose lygose komandos yra suskirstytos į du pogrupius, žaidžia du ratus – vieną išvykoje, kitą namuose. Į pusfinalį patenka po 2 geriausias kiekvieno pogrupio komandas. Pusfinaliai ir finalai bus žaidžiami kovo pabaigoje Vilniuje.