Įspūdingas Marijampolės “Sūduvos” startas.

 

Nuotrauka: "Alio, Raseiniai"

Sekmadienį (lapkričio 9 d.) pirmąsias Lietuvos vyrų tinklinio čempionato rungtynes žaidė aukščiausios lygos debiutantai Marijampolės „Sūduva“. Marijampoliečių debiutas buvo itin sėkmingas – naujokai 3:1 (22:25, 25:19, 25:19, 25:15) įveikė iki šiol be pralaimėjimų žengusius Raseinių „Norvelitos“ tinklininkus.

Marijampolės „Sūduva“ šį sezoną smarkiai sustiprino savo sudėtį, pasikviesdama patyrusius žaidėjus iš stipriausių šalies komandų. Prie marijampoliečių prisijungė pernai su Šiaulių „Elga-Master Idea“ Lietuvos čempionu tapęs jungiantysis Olegas Čebialis, iš Vilniaus „Flamingo Volley“ perėjo centro puolėjas Jonas Rakickas, pasveikęs po traumos „Sūduvos“ gretas papildė Andrius Gaidys.

Raseinių „Norvelita“ taip pat pasipildė dviem aukštaūgiais puolėjais – buvusiais Kelmės „Antivi-Etovio“ žaidėjais Tomu Staševičiumi ir Donatu Andriuliu.

Tomas Staševičius, Raseinių „Norvelita“: „Labai apmaudu, pralaimėjome laimėtas rungtynes. Ne Marijampolė laimėjo, o mes patys pralaimėjome. Pirmą setą žaidėme savo žaidimą, pirmavome nuo pat pradžių, kai atsiplėšėme 8:2, nesunkiai laimėjome. Antrame sete viskas pradėjo kristi iš rankų, kamuolys prasisukti tarp pirštų, sušlubavo priėmimas. Vaikiškų klaidų prisidarėme, paprastų kamuolių neprisiėmėme ir sulūžome, nieko nebegalėjome padaryti. Marijampolės komanda stipresnė nei pernai, bet prieš ją tikrai galima žaisti, kaip ir prieš visas likusias.“

Raimondas Bendžiūnas, Marijampolės „Sūduvos“ vadovas: „Džiaugiames savo startu, juk tai tik pirmos mūsų komandos rungtynės šiame čempionate, tad buvome pasiruošę ir neigiamam variantui. Negalėjome žaisti visa jėga, kamuoja traumos, ligos – mūsų jungiančiajam Olegui Čebialiui vakar pakilo aukšta tenperatūra. Pirmą čempionato ratą aš vadinčiau žvalgybiniu, antrame jau stengsimės siekti rezultatų, kad užimtume gerą poziciją finaliniame etape, o ten jau stengsimės parodyti, ką mokame.“

Artimiausios Lietuvos vyrų tinklinio čempionato rungtynės bus žaidžiamos jau kitą savaitgalį:

2014.11.14 16.30 val. Vilniaus “Flamingo Volley/LJR-SM Tauras” – Marijampolės „Sūduva“

2014.11.15 14.00 val. Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa“  - Vilniaus „FV/LJR-SM Tauras“

2014.11.16 16.00 val. Kelmės „Antivis-Etovis“ – Vilniaus „FV/LJR-SM Tauras“