Legendinėje Kauno halėje vyko tinklinio turnyras ,,4x4“.

S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras gruodžio 7 d. į Kauno halę sukvietė nemažą būrį tinklinio mėgėjų dalyvauti „4x4” turnyre. Varžybos buvo vykdomos 5 amžiaus grupėse, taip pat buvo sudaryta galimybė dalyvauti įmonių bei šeimų komandoms.

Tinklinio mėgėjų turnyre dalyvavo virš 40 komandų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių: Vilniaus, Kauno, Kauno raj., Tauragės, Kėdainių, Ukmergės, Dusetų, Vilkaviškio, Kupiškio,  Kazlų Rūdos. Prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, šeimų grupė apdovanota specialiais prizais. Sertifikatais buvo apdovanoti ne tik prizininkai, bet ir visi dalyvavę sportininkai. Šeimų bei įmonių grupėje nugalėtojais tapo komanda ,,Endo“ iš Kazlų Rūdos, II-ą vietą užėmė komanda ,,Narsa“ iš Kauno, o III-čią vietą iškovojo komanda ,,Kartu“ iš  Kupiškio. Merginų iki 16 m. visas tris prizines vietas išsidalijo kaunietės - I-ą vietą iškovojo komanda ,,Mikasa“, II-oje liko ,,Tinklida1“, III-oje - ,,Tinklida 2“. Vyrų grupėje I-ą vietą iškovojo ,,Geruliai“, II-ą - ,,Žiburinis“ iš Kauno, III-tieji liko taip pat Kauno atstovai ,,TOP SPORT“. Merginų 17+ grupėje I-ą vietą iškovojo komanda ,,Excellent“, II-ą - VDU ,,Rasos“ gimnazija, o III-ą - ,,Tinklinio akademija“ iš Vilniaus.