LTF Didžiosios taurės laimėtojas paaiškės Alytuje.

 

Nuotrauka: Augusto Četkausko/sportoakimirka.lt

Gruodžio 12-14 d. Alytuje vyks Lietuvos tinklinio federacijos Didžiosios taurės finalinis turnyras, kuriame kovos keturios pajėgiausios vyrų komandos iš Šiaulių, Kelmės, Kauno ir Raseinių.

LTF Didžiosios taurės laimėtojų titulą gins Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa“, šiuo metu pirmaujanti ir Lietuvos tinklinio čempionate. Šiauliečiai šį sezoną tėra pralaimėję vienerias rungtynes, kuomet nusileido savo amžiniems priešininkams Kelmės „Antiviui-Etoviui“. Pastarieji į finalą pateko emocingose atrankos rungtynėse 3:1 įveikę pajėgią Marijampolės „Sūduvos“ ekipą, Lietuvos čempionate besirikiuojančią antroje vietoje. Nelengvas buvo ir „Raseinių-Norvelitos“ kelias į geriausiųjų ketvertą – raseiniškiai sunkiai vargo penkis setus, kol išplėšė pergalę 3:2 iš Mažosios taurės II vietos laimėtojų Kauno „Marito“.

Tituluotų priešininkų nesibaimina ir varžybų debiutantai, pirmą kartą į Didžiosios taurės finalą iškopę Kauno „KTU-Mintonet“ tinklininkai. Tapę LTF Mažosios taurės nugalėtojais, kauniečiai atrankos į Didžiąją taurę rungtynėse nesunkiai įveikė Vilniaus „Flamingo Volley/LJR-SM Tauras“ jaunius ir pateko į finalą.

Kauno „KTU-Mintonet“ puolėjas Marius Strioga teigia: „Didelių lūkesčių ir nerealių tikslų nekeliame, bet bandysime įkąsti visoms aukščiausios lygos komandoms, nesvarbu, kokio jos pajėgumo. Jei pralaimėsime, niekas mūsų už tai nenuteis, tuo tarpu kitoms komandoms pralaimėti prieš mus būtų didžiulis akibrokštas, tad manau mes šioje situacijoje esame psichologiškai pranašesni ir ramesni“.

Lietuvos tinklinio federacijos generalinis sekretorius Juozas Lapeika: „Džiugina, kad pagaliau Taurės finale turime komandą iš Kauno, kad šis svarbus miestas pastaruoju metu rodo tikrai neblogus rezultatus. Gaila, kad pajėgi Kelmės komanda yra smarkiai išretinta traumų ir šiuo metu nėra geriausios sportinės formos, tačiau iš patirties galiu pasakyti, kad kelmiškių, kokia sudėtimi jie bežaistų, niekada negalima nurašyti. Šiemet finale susitinka gan nestandartinės komandos, taigi laukia įdomios bei intriguojančios kovos“.

2014 m. LTF Didžiosios tinklinio taurės finalo tvarkaraštis

Alytaus tinklinio centras, Miklusėnų g.36.

Gruodžio 12 d. (penktadienis)

17.00 val. Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa“ – Kauno „KTU-Mintonet“

19.00 val. Kelmės „Antivis-Etovis“ – „Raseiniai-Norvelita“

Gruodžio 13 d. (šeštadienis)

12.00 val. Kelmės „Antivis-Etovis“ – Kauno „KTU-Mintonet“

16.00 val. “Raseiniai-Novelita” – Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa“

Gruodžio 14 d. (sekmadienis)

10.00 val. Kauno “KTU-Mintonet” – “Raseiniai-Dubysa”

12.00 val. Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa“ – Kelmės „Antivis-Etovis“