Kalėdų stebuklai vyks ir paplūdimio tinklinio aikštelėje.

Gruodžio 27 d. „Orakulo“ kalėdinės taurės metu Lietuvos tinklinio elitas išpildys daugelio mėgėjų slaptą svajonę – pažaisti poroje su profesionalu. Uždarame „Credit24” paplūdimio tinklinio aikštyne Vilniuje pajėgiausi Lietuvoje bei užsienyje rungtyniaujantys sportininkai kvies į poras mėgėjus ir kovos dėl vertingų prizų.

Savo porininkų jau laukia Lietuvos paplūdimio tinklinio žvaigždės, pasaulio jaunimo vicečempionės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė, Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionės Karolė Virbickaitė ir Vytenė Vitkauskaitė, profesionaliose užsienio komandose Olandijoje bei JAV žaidžiantys Radoslavas Adomovičius ir Monika Šalkutė. Iššūkį dalyvauti šiame turnyre priėmė ir Lietuvos nacionalinės rinktinės treneris Tadas Donėla, viena pajėgiausių Lietuvos paplūdimio tinklininkų porų Andrius Gaidys ir Paulius Matulis.

Kalėdinės taurės varžybose bus žaidžiama poromis, kurias sudarys vienas profesionalas ir vienas mėgėjas. Kiekvienas užsiregistravęs mėgėjas burtų keliu gaus tinklininką, kuriems bus taikomi ir tam tikri apribojimai -  už į mėgėją paduotą kamuolį žaidėjui bus uždedama bokso pirštinė, su kuria sportininkas turės žaisti iki partijos pabaigos.

Registracija vyksta elektrininiu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , varžybos prasideda 15 val. Turnyro dalyvius ir žiūrovus linksmins Geras FM komanda, kuri kuri užkurs tikrą vakarėlį, o nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti vertingais prizais.