Lietuvos jauniai iškovojo pirmas pergales R. Europos tinklinio čempionate.

Gruodžio 19 d. Baltarusijoje vykstančiame R. Europos jaunių tinklinio čempionate (EEVZA) Lietuvos vaikinų (iki 18 m.) rinktinė iškovojo pirmą pergalę. Trenerių Vasilijaus Burakinskio ir Roberto Nekrašo auklėtiniai 2:1 (25:19, 15:25, 25:23) įveikė bendraamžius iš Estijos. Tačiau dienos pabaiga mūsiškiams nebuvo tokia sėkminga – antrose dienos rungtynėse jie 0:3 (22:25, 14:25, 13:25) nusileido Latvijos rinktinei.

Lietuviai ir estai, turintys po vieną pergalę, tarp 7 rinktinių dalijasi 5-6 vietas. Šiandien Lietuvos komanda žais su kol kas pergalių neiškovojusiais Gruzijos atstovais.

Vasilijus Burakinskis, Lietuvos jaunių rinktinės treneris: „Su estais komanda gerai sužaidė pirmą setą, tačiau jo pabaigoje atidavė varžovams iniciatyvą ir visą antrą setą prastovėjo. Trečiame sete atsilikinėjome 9:15, tačiau aktyviau pradėję judėti vaikinai pasivijo 22:22, 23:23, o gerai sužaista pabaiga leido pasidžiaugti mažu laimėjimu. Su latviais pirmą setą komanda žaidė lygiai, tik jo pabaigoje priešininkai buvo truputį tikslesni. Pralaimėję pirmą setą sustojome. Manau, kad viena iš pagrindinių priežasčių yra fizinis ir psichologinis nuovargis. Dar nesame tiek tikslūs ir stabilūs, kad resursų užtektų kokybiškai žaisti du kartus per dieną“.

Šeštadienį Lietuvos jaunių merginų (iki 17 m.) rinktinė taip pat džiaugėsi pirmaja pergale. Trenerių Lijos Darandovienės ir Jūros Gricienės auklėtinės atkrintamosiose rungtynės 2:1 (25:16, 22:25, 25:22) įveikė Gruzijos tinklininkes ir tęs kovas dėl 5-8 vietų. Šiandien lietuvių dar  laukia rungtynės su Estijos rinktine.