Lietuvos jauniai dalyvaus Europos tinklinio čempionato atrankos varžybose.

 

Lietuvos jaunių vaikinų (iki 19 m.) ir merginų (iki 18 m.) tinklinio rinktinės išvyko į Europos tinklinio čempionato atrankos varžybas. Trenerių Vasilijaus Burakinskio ir Roberto Nekrašo vadovaujama jaunių vaikinų rinktinė žais Rovinjo mieste (Kroatija), o merginos, treniruojamos Lijos Darandovienės ir Jūros Gricienės, varžysis Maskvoje (Rusija).

Lietuvos jaunių vaikinų rinktinė Europos jaunių (iki 19 m.) čempionato G pogrupio varžybose Kroatijoje susitiks su šeimininkų, Italijos bei Ispanijos komandomis, o merginos varžysis H pogrupyje Maskvoje su Rusijos, Danijos, Čekijos atstovėmis. Iš viso varžybose dalyvauja po 31 nacionalinę jaunių vaikinų ir merginų rinktinę, kurios yra suskirstytos į 8 pogrupius. Į Europos jaunių čempionato finalo etapus Turkijoje ir Bulgarijoje pateks kiekvieno pogrupio nugalėtojai bei 3 geriausios antras vietas užėmusios rinktinės.

Lietuvos jaunių vaikinų rinktinės treneris Vasilijus Burakinskis: „Važiuojame į Europos čempionatą, kur susitiksime su italų, ispanų ir kroatų rinktinėmis. Kaip šios komandos žaidžia, aš nesu matęs, tačiau akivaizdu, kad dabartinis mūsų šalies reitingas neleidžia tikėtis silpnų priešininkų. Viskas priklausys nuo to, kaip žais jie ir kaip žaisime mes. Tai, ką aš stebėjau pastaruoju metu, mane nuteikia labai pozityviai – tokios komandos nesu matęs niekada anksčiau, ji padarė didelį žingsnį į priekį ir dabar svarbu tai užtvirtinti“.

Europos jaunių čempionato atrankos turnyro tvarkaraštis:

Lietuvos jaunių vaikinų U19 rinktinė – Rovinjis, Kroatija

Treneriai Vasilijus Burakinskis, Robertas Nekrašas

01.09 d.             18.30 val. Kroatija – Lietuva

01.10 d.             16.00 val. Italija - Lietuva

01.11 d.             16.00 val. Lietuva - Ispanija

Lietuvos jaunių merginų U18 rinktinė – Maskva, Rusija

Trenerės Lija Darandovienė, Jūra Gricienė

01.08 d.             17.30 val. Rusija – Lietuva

01.09 d.             15.00 val. Danija – Lietuva

01.10 d.             15.00 val. Lietuva - Čekija