Lietuvos vyrų čempionate Kelmės „Antivio-Etovio“ tinklininkai įgauna pagreitį.

Nuotrauka: "Alio, Raseiniai"

Lietuvos vyrų tinklinio čempionato reguliariajam sezonui einant į pabaigą, vis geresnę formą demonstruoja Kelmės „Antivis-Etovis“. Šeštadienį įveikę Lietuvos čempionus Šiaulių „Elgą-Master Idea-SM Dubysą“, sekmadienį kelmiškiai 3:2 (25:21, 25:23, 21:25, 16:25, 22:20) išvykoje nepasigailėjo ir principinių varžovų dėl antros vietos turnyro lentelėje Marijampolės „Sūduvos“.

Kitose čempionato rungtynėse „Raseiniai-Novelita“ namuose 0:3 (24:26, 23:25, 21:25) nusileido Šiaulių „Elgai-Master Idea-SM Dubysa“.

„Šiandien vyko lygi kova, tą rodo ir rezultatas, tik mes lemiamais momentais nesugebėjome apsiginti, išsitraukti kamuolių. Manau, mūsų puolimas buvo geras, bet silpnoka užtvara, trūko gero kamuolio padavimo ir gynybos. Aukščiau 4 vietos nebepakilsime, tad laukia atkrintamosios varžybos su viena iš Rytų arba Vakarų pogrupio komandų. Lengvos kovos nesitikiu, nes jų lygis aukštas ir jos labai trokšta įveikti stipriausio penketo komandas, todėl stengsis iš paskutiniųjų“ – rungtynes komentavo „Raseinių-Norvelitos“ puolėjas Tomas Staševičius.

Nors trečiajame Lietuvos vyrų tinklinio čempionato rate dar liko sužaisti dvejas rungtynes, bet jos įtakos komandų rokiruotei nebeturės. Pirmasis trejetas – Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa“ (27 tšk.), Kelmės „Antivis-Etovis“ (24 tšk.), Marijampolės „Sūduva“  (20 tšk.) pateks tiesiai į čempionato pusfinalius, o „Raseiniams-Norvelitai“ (13 tšk.) ir Vilniaus „FV/LJR-SM Tauras“ (0 tšk.) dėl vienintelės likusios vietos pusfinalyje teks žaisti atkrintamąsias varžybas su dvejomis geriausiomis Rytų ir Vakarų pogrupių komandomis.