Jonavos „Achemos“ tinklininkės įveikė ir Baltijos lygos lyderes.

 

Nuotrauka: TTU Fotoklubi

Vasario 14 - 15 dienomis Jonavos „Achema-KKSC“ ir Kauno „Heksa“ Baltijos moterų tinklinio lygoje išvykoje susitiko su dvejomis pajėgiausiomis Estijos komandomis. Vienvaldės Baltijos čempionato lyderės Kohilos „Vorkpalliklubi“ tinklininkės neatsilaikė prieš Lietuvos čempionių jonaviečių šturmą ir pralaimėjo joms 2:3 (25:22, 19:25, 25:17, 19:25, 5:15). Įsibėgėjusių lietuvių nesustabdė ir Talino „TTU“ – „Achema“ šventė dar vieną pergalę 3:0 (25:22, 25:21, 25:21).

Tuo tarpu Kauno „Heksa“ 0:3 (22:25, 12:25, 19:25) nusileido Talino „TTU“ ir 0:3 (8:25, 14:25, 12:25) nepasipriešino Kohilos „Vorkpalliklubi“.

„Noriu pasidžiaugti savaitgalio rezultatais – jie džiugina dar labiau, kai detaliai analizuoji du pajėgiausius Estijos klubus ir matai, kad mūsų kovinga komanda pranoksta varžoves ir žaidimu, ir charakteriu. Turime įvairių traumų ir sergančių gripu, bet ir tai nesutrukdė laimėti. Dabar bus laisva savaitė be rungtynių – tikiuosi, pavyks apsigydyti ir išlaikyti tokią pačią ar net dar geresnę žaidimo kokybę iki antrojo rato pabaigos. Jau nuo antradienio prie mūsų prisijungs dar viena legionierė, pernai pas mus rungtyniavusi ukrainietė Jevgenija Šipkova. Ji turėtų pridėti patirties ir padaryti mūsų komandą stipresne visose pozicijose“, - po rungtynių kalbėjo „Achemos-KKSC“ treneris Saulius Matikonis.

Rezultatyviausia jonaviečių žaidėja Viltė Makauskaitė neslėpė džiaugsmo: „Šį savaitgalį visomis labai didžiuojuosi! Parodėme charakterį ir kovingumą! Visa komanda turime bendrą tikslą, kurio kaip tik išmanydamos siekiame, taip pat labai palaikome viena kitą, o tai mus veda į priekį“.

Po šio savaitgalio V. Makauskaitė (272 tšk.) rezultatyviausių Baltijos moterų lygos žaidėjų sąraše išsiveržė į lyderes, aplenkusi estę Kristiinę Miilen (263 tšk.) ir latvę Eniją Bindzanę (261 tšk.).

Nepaisant pralaimėjimo jonaviškėms, Kohilos “Vorkpalliklubi” turnyro lentelėje lieko pirmoje vietoje (49 tšk.), „Achema-KKSC“ (45 tšk.) rikiuojasi antra, dar padidinusi atotrūkį nuo trečioje vietoje esančių Talino „TTU“ tinklininkių (37 tšk.).