Lietuvos moterų tinklinio čempionate nesustabdomos LSU tinklininkės.

Įpusėjusiame Lietuvos moterų tinklinio čempionate pirmauja Lietuvos sporto universiteto komanda (9 pergalės, 1 pralaimėjimas), joms ant kulnų lipa Vilniaus „Tauras VTC“ (7 pergalės, 1 pralaimėjimas), trečioje vietoje – Šiaulių „Dubysa“ (4 pergalės, 3 pralaimėjimai).

Lietuvos moterų pirmenybės organizuojamas tokia sistema, kad Baltijos moterų lygoje dalyvaujančios 2 pajėgiausios komandos - Jonavos „Achema-KKSC“ ir Kauno „Heksa“ į Lietuvos čempionatą prisijungia tik pusfinaliuose. Tuomet pirmą vietą reguliariajame Lietuvos pirmenybių sezone užėmusi ekipa pusfinalyje susitiks su Kauno „Heksa“, o antrą vietą – su Lietuvos čempionėmis Jonavos „Achema-KKSC“.

Tarp šiuo metu čempionate pirmaujančių LSU ir Vilniaus „Tauro VTC“ tinklininkių vyksta atkakli kova – abi komandos turi tik po vieną pralaimėjimą, bet vilnietės yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau ir turi visas galimybes pasivyti lyderes.

„Šis sezonas mums prasidėjo labai anksti – rugpjūtį vykome į Europos universiadą Roterdame, kur  pasirodėme pagal savo galimybes, užėmėme 9 vietą. Tačiau įgyta patirtis merginoms davė didelės naudos, tą parodo ir dabartiniai rezultatai  - pirmaujame tiek Lietuvos studentų lygoje, tiek Lietuvos moterų čempionate. Komandos lyderių Gerdos Berštautaitės, Žydrės Guobytės, Viktorijos Ruškytės, Lauros Žlibinaitės žaidimas po universiados džiugina savo brandumu ir kovingumu,“ – pasakojo LSU moterų komandos vadovas Aurelijus Zuoza.

„Šiemet komandą sustiprino ir keletas pajėgių moksleivių, Kauno Centro sporto mokyklos trenerės Editos Simonavičienės auklėtinių - Austė Kulytė, Martyna Kačinskaitė, Ugnė Mingilaitė, Marta Garšvaitė. Taip pat turime ir fizinio parengimo trenerį Svajūną Kubilių, kurio pagalba mums labai naudinga. Dabartinis mūsų tikslas – išlaikyti čermpionate pirmą vietą, kad pusfinalyje susitiktume su Kauno „Heksa“. Labai malonu, kad į mūsų rungtynes rengasi vis daugiau sirgalių, norime padėkoti jiems už palaikymą“, - pridūrėA. Zuoza.