Raseiniškiai – viena koja Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pusfinalyje.

Nuotrauka: "Alio, Raseiniai"

Vasario 7 d. prasidėjo atkrintamosios Lietuvos vyrų tinklinio čempionato varžybos. Svarbią pergalę išvykoje iškovojo „Raseinių-Norvelitos“ komanda, 3:1 (25:15, 15:25, 25:17, 25:19) nugalėjusi Vilniaus VGTU tinklininkus.

Sekmadienį Raseiniuose šios ekipos žais atsakomąsias rungtynes, o nugalėtojai pateks į Lietuvos čempionato pusfinalius, kur susitiks su pirmą vietą reguliariajame sezone užėmusia Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa“ komanda.

„Pergalė tikrai nebuvo lengva, mums atiteko pajėgūs varžovai, su kuriais teko kovoti dėl kiekvieno taško. Trenerio Jono Adomaičio auklėtinių niekada negalima nuvertinti, šiandien jie galbūt neatskleidė visų savo galimybių, bet net neabejoju, kad atsakomosiose rungtynėse bus karšta. Mums trūko traumuoto Donato Andriulio pagalbos, bet gerai į žaidimą įsijungė Vytautas Remeikis, kaip visada puikiai rungtyniavo Tomas Staševičius. Labai tikimės, kad šiemet nebepakartosime praėjusių metų scenarijaus, kai atkrintamosiose varžybose nusileidome Marijampolės komandai ir nepatekome į pusfinalius“, - po rungtynių kalbėjo „Raseinių – Norvelitos“ kapitonas Mindaugas Mikalauskas.

Kita atkrintamųjų varžybų pora – Kauno „KTU-Mintonet“ ir Vilniaus „FV/LJR-SM Tauras“ susitiko Kaune, kur nesunkią pergalę 3:0 (25:18, 25:17, 25:18) šventė šeimininkai. Sekmadienį Vilniuje bus žaidžiamos atsakomosios rungtynės. Pralaimėtojai Lietuvos čempionate užims 7 vietą, o nugalėjusi komanda susitiks su „Raseinių-Norvelitos“ ir VGTU poros pralaimėjusia komanda ir kovos dėl 5-6 vietų.