Virginijos Margienės Taurė 2017

Gruodžio 1-2 d. visą savaitgalį Klaipėdoje šurmuliuos Veteranių klubo "Viesulas" organizuojamas XI-asis tarptautinis veteranų turnyras - 2017 m. Virginijos Margienės taurė. 

Klaipėdietė Virginija Bručaitė - Margienė tinklinį žaidžia iki šių dienų, nors jau sulaukė 63 metų. Jaunystėje devynerius metus (1972 - 1979 m.) atstovavo Lietuvos rinktinei ir reprezentacinei Kauno ,,Dinamo" komandai. V.Margienė, tinklininkės karjerą pradėjo Panevėžyje, pas šviesios atminties trenerį Vytautą Minkų.  
V.Margienė Klaipėdoje atsidūrė 1979 m. ir jau būdama veteranė, dar ilgokai žaidė tinklinį trenerio Valdemaro Piešino grupėje su jaunimu. Po to susigundė rungtyniauti su savo bendraamžėmis. 1991 m. V.Margienė, kartu su tinklinio entuziaste T.Stužuk, subūrė Klaipėdos tinklinio veteranes ir įkūrė veteranių klubą ,,Viesulas", kuriam jau skaičiuojami 26 m. 
V. Margienė su žalgiriečiais nuolat važinėja po Europos mėgėjų sporto festivalius. 2003 m. Salzburg (Austrija), jos vadovaujama komanda tapo bronzinėmis prizininkėms, o po poros metų, 2005 m. Clermond Ferrand (Prancūzija) pasidabino aukso medaliais. 
Šiuo metu Virginija į varžybas nebevažiuoja, tačiau nepraleidžia nė vienos treniruotės ir dalina patarimus jaunesniajai kartai. 
( Iš M.Marcinkevičiūtės, P.Tamošausko knygos ,,Lietuvos tinklinis")