Lietuviai naudingai žaidė Europos taurių varžybose

Net trys Lietuvos tinklininkai antradienį stojo į kovą Europos tinklinio konfederacijos (CEV) turnyruose. Nors lietuviai pasižymėjo naudingu žaidimu, jų atstovaujamoms komandoms pergalių pasiekti nepavyko.

Rumunijos Galačio "C. S. Arcada" komandoje debiutavo vienas geriausių Lietuvos tinklininkų Arvydas Mišeikis. Galačio ekipa pirmose CEV taurės aštuntfinalio rungtynėse išvykoje 0-3 (19:25, 25:27, 22:25) pralaimėjo Slovėnijos čempionui Liublianos "ACH Volley" klubui.

A. Mišeikis svečiams pelnė 3 taškus.

"Šiame susitikime nežaidėme gera. Dėl traumos mums negalėjo padėti vienas lyderių Nikola Kovačevičius ir tai buvo viena iš prasto žaidimo priežasčių. Tikimės, kad namuose mes sužaisime geriau", - sakė "C. S. Arcada" treneris Nikolajus Jeliazkovas.

Nepaisant užtikrintos pergalės, Liublianos ekipos strategas Zoranas Kedačičius išlieka atsargus: "Mano komanda sukovojo puikiai, bet tai tik pusė darbo. Viskas spręsis atsakomosiose rungtynėse".

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos sausio 30 dieną Rumunijoje.

CEV Iššūkio taurės turnyro aštuntfinalio pirmosiose rungtynėse Pernu "Parnu VK" (Estija) komanda, kuriai atstovauja Edvinas Vaškelis ir Robertas Juchnevičius, savo žiūrovų akivaizdoje 1-3 (22:25, 25:19, 19:25, 22:25) pralaimėjo Meneno "Par-ky"(Belgija) ekipai.

Puikų pasirodymą šiose rungtynėse surengė abu Lietuvos tinklininkai. R. Juchnevičius pelnė 16 taškų ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje. E. Vaškelis pelnė 11 taškų ir du kartus sėkmingai blokavo varžovų smūgius.

Pralaimėjimą šeimininkams lėmė per daug neišprovokuotų klaidų, kurių jie padarė net 24. Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos sausio 31 dieną Belgijoje.