Rusijos tinklininkės sužavėtos EEVZA turnyru Vilniuje

Sergejs Vaipans nuotr.

Vilniuje vykęs Rytų Europos zoninės tinklinio asociacijos (EEVZA) veteranų tinklinio turnyras pasižymėjo itin atkakliomis kovomis tinklinio aikštelėje. Komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Ukrainos dėl apdovanojimų varžėsi šešiose vyrų ir moterų amžiaus grupėse.

Moterų amžiaus grupėje 35+ net trys komandos surinko vienodą taškų skaičių ir tik laimėtų/pralaimėtų setų santykis išaiškino nugalėtojas. Jomis tapo Maskvos MFV (Rusija) tinklininkės. Antroje vietoje liko Daugpilio  "Damas klubs" (Latvija), trečioje – Talino "Pirita" (Estija).  

Moterų grupėje 40+ auksu pasipuošė Vilniaus "Laimos" komanda, kovoje dėl pirmos vietos įveikusi "Ekomedia" (Lietuva) veteranes.

Maskvos MFV moterys triumfavo ir amžiaus kategorijoje 50+, finale nugalėjusios savo bendraamžes Kijevo "Ukraine" (Ukraina) tinklininkes.

Vyrų amžiaus grupėje 40+ stipriausi buvo Polocko "Volat" (Baltarusija)  veteranai, kurie kovoje dėl pirmos vietos nugalėjo "Kaman Volley" (Lenkija) tinklininkus.

Vyrų amžiaus grupėje 45+ triumfavo "Kaman Volley" atstovai. Jie finale užtikrintai įveikė Minsko "Siabry" (Baltarusija) veteranus. Bronzos medalius iškovojo turnyro šeimininkai Vilniaus "Tinklo" sportininkai.

Vyrų amžiaus grupėje 60+ po atkaklių kovų auksą iškovojo Minsko "Siabry"  tinklininkai, įveikę antroje vietoje likusius Rygos "Deputats un draugi“ (Latvija) komandą. Treti – Vilniaus "Kuro aparatūros" tinklininkai.

Visi svečiai iš užsienio buvo labai patenkinti šiomis varžybose ir pažadėjo sugrįžti čia ir kitais metais. Didelį impulsą šiam turnyrui davė praėjusiais metais taip pat Vilniuje surengtas pirmasis EEVZA veteranų čempionatas.

"Nuostabu, kad dvi Maskvos moterų komandos iškovojo aukso medalius. Šis turnyras buvo labai stiprus ir sunkus. Stiprios komandos atvyko iš Estijos, Latvijos, Ukrainos, pajėgios buvo šeimininkų ekipos. Organizacija Vilniuje buvo ideali. Labai smagus ir informatyvus buvo turas po miestą, turnyre teisėjavimas aukšto lygio, viskas buvo suprantama ir aišku. Ir žinoma, noriu padėkoti visoms komandos draugėms, kurios pasirodė puikiai", - įspūdžiais dalinosi Maskvos MFV žaidėja Natalija Nikonenok.