VU tinklininkės pratęsė pergalių seriją Lietuvos čempionate

Lietuvos moterų tinklinio čempionate savaitgalį lyderė Vilniaus universiteto (VU) komanda savo aikštėje 3-0 (25:14, 25:20, 25:23) nugalėjo Gargždų SC ekipą ir iškovojo penktąją pergalę iš tiek pat galimų.

"Savo komandos žaidimą vertinu gerai. Žinome savo silpnąsias savybes, kurias stengiamės tobulinti. Džiaugiuosi, kad komanda buvo susikaupusi. Reikiamais momentais pavyko išsiveržti į priekį, o tai leido sustyguoti kiek banguotą žaidimą ir pasiekti pergalę", - kalbėjo VU ekipos trenerė Gražvile Gatelienė.

Be pralaimėjimų žygiuojančių VU tinklininkių trenerė tikisi, kad gerą formą pavyks išlaikyti iki sezono pabaigos.

"Sezoną geriausią vertinti po visko, kai turėsime konkretų rezultatą. Kol kas sezonas klostosi gerai, žinoma, labai norėčiau, kad toks rezultatas būtų išlaikytas. Sezono pradžioje galvoji, kaip viskas klostysis, dėlioji mintis, planus, buri komandą, ruošiesi, padarai labai daug nematomos veiklos. Galbūt ne visada viskas būna taip, kaip nori, tačiau dabar situacija yra gera. Bet tikrai žinau vietas, kuriose komanda turi tobulėti ir nesustoti. Tą pastoviai kartoju bei akcentuoju ir savo merginoms", - mintimis dalinosi VU trenerė.

Antrąją vietą užimanti Vilniaus "SM Tauro-VTC" komanda išvykoje 3-1 (25:13, 22:25, 25:19, 25:19) įveikė Kauno "LSU-Dextera" klubą.

Būtent atsakomojo šių dviejų Vilniaus komandų akistata vasario 17 dieną lems, kas grupėje užims pirmąją vietą. Pirmajame mače VU 3-0 (25:22, 25:17, 25:17) pranoko "SM Tauro-VTC" merginas.

"Pergalę tuomet lėmė tai, kad žaidėme susikaupusios, buvome nusiteikusios ir vieningos. Sugebėjome susitelkti tikrai nelengvai kovai ir nusiteikėme rungtynėms. Dėl antrųjų sunku prognozuoti. Sieksime pergalės. Manau, kad bus labai įdomios rungtynės", - svarstė G. Gatelienė.

Lietuvos vyrų tinklinio čempionate įspūdingą pergalių seriją pratęsė Marijampolės "Sūduva". Ji namuose 3-0 (25:19, 25:11, 25:21) įveikė Kauno "Starto-LSU" komandą ir iškovojo 11-ą pergalę iš tiek pat galimų.

"Sūduva" (32 tšk.) pirmauja čempionate, o "Starto-LSU" (14 tšk.) ekipa užima penktąją poziciją.