Berniukai

2012 m. Lietuvos tinklinio vaikinų jaunių  rinktinė                                                                              

Eil. Nr.

Sportininko vardas, pavardė

Gimi-mo metai

Miestas, rajonas

Darbovietė, pareigos, mokykla, klasė, kursas

Organizacija, kurioje sportuoja

Rezultatas 2011 m.

Planuojamas rezultatas 2012  m.

Treneris

Pagrin-dinės varžybos

Rezultatas, vieta

Pagrin-dinės varžybos

Rezulta-tas, vieta

Planuo-tas

Pasiek-tas

1

Arnas Rumševičius

1995 06 22

Šiauliai

Vijolių vid.m.

Sporto m. „Dubysa“

Baltic Cup 2011

I

III

Baltic Cup 2012

I

A.Strockis

2

Rokas Marcinkevičius

1995 04 02

Šiauliai

Vijolių vid.m.

Sporto m. „Dubysa“

Baltic Cup 2011

I

III

Baltic Cup 2012

I

A.Strockis

3

Andrius Sviridovas

1995 04 15

Šiauliai

Vijolių vid.m.

Sporto m. „Dubysa“

Baltic Cup 2011

I

III

Baltic Cup 2012

I

G.Pušnovas

4

Martynas Miliukas

1997 02 11

Šiauliai

Vijolių vid.m.

Sporto m. „Dubysa“

Baltic Cup 2011

I

III

Baltic Cup 2012

I

M.Strockis

5

Benas Uljanov

1997 06 11

Šiauliai

Vijolių vid.m.

Sporto m. „Dubysa“

Baltic Cup 2011

I

III

Baltic Cup 2012

I

M.Strockis

6

Alanas Kurauskas

1997 04 15

Šiauliai

Jovaro progim.

Sporto m. „Dubysa“

Baltic Cup 2011

I

III

Baltic Cup 2012

I

M.Strockis

7

Arlandas Mantvydas

1995 04 15

Raseiniai

Prezidento J.Žemaičio gim.

KKSC

Baltic Cup 2011

I

III

Baltic Cup 2012

I

A.Lukošius

8

Ignas Sutkevičius

1995 06 14

Raseiniai

Prezidento J.Žemaičio gim.

KKSC

Baltic Cup 2011

I

III

Baltic Cup 2012

I

A.Lukošius

9

Artūras Šliniovas

1995 08 17

Kaunas

A.Puškino vid.m.

KKSC

Baltic Cup 2011

I

III

Baltic Cup 2012

I

V.Kirkliauskas

10

Lukas Každailis

1995 08 15

Kelmė

Tytuvėnų gim.

KKSC

Baltic Cup 2011

I

III

Baltic Cup 2012

I

A.Barauskis

11

Haroldas Navikas

1996 01 21

Panevėžys

Vytauto Žemkalnio gim.

KKSC

Baltic Cup 2011

I

III

Baltic Cup 2012

I

V.Valteris

12

Julius Lukošius

1995 07 01

Panevėžys

J.Balčikonio gim.

KKSC

Baltic Cup 2011

I

III

Baltic Cup 2012

I

V.Valteris

13

Tadas Kirša

1995 06 10

Panevėžys

J.Balčikonio gim.

KKSC

Baltic Cup 2011

I

III

Baltic Cup 2012

I

V.Valteris

14

Edgaras Jančevskij

1996 01 16

Vilnius

Ryto vid.m.

Sporto m. „Tauras“

Baltic Cup 2011

I

III

Baltic Cup 2012

I

B.Tarasov

15

Ignas Barauskas

1995 07 15

Kelmė

J.Greičiūno gim.

KKSC

Baltic Cup 2011

I

III

Baltic Cup 2012

I

A.Barauskis

Rinktinės treneriai Aivaras Strockis, Modestas Strockis (Šiauliai)