Tvarkaraštis ir rezultatai

 I-as turas (A)  Klaipėda, Tilžės g.39

Varž. Nr. Data, laikas
(m.mėn.d./val.min)
Susitinka Rezultatas 1 2 3 4 5 Viso
1 2017.03.11/11:00  Raseiniai1 - Palanga1 2:0 25:5 25:5       50:10
2 2017.03.11/11:45  KTA - Palanga2  2:0 25:9 25:13       50:22
3 2017.03.10/  Klaipėda2 - KTA  0:2 9:25 8:25       17:50
4 2017.03.10/   Palanga1 - Palanga2 0:2 11:25 14:25       25:50
5 2017.03.11/12:30  Raseiniai1 - Klaipėda1 2:0
25:6 25:9       50:15
6 2017.03.11/13:15  Palanga1 - Klaipėda2 1:2
13:25 25:15 12:15     50:55
7 2017.03.10/   Klaipėda1 - KTA 0:2
12:25 10:25       22:50
8 2017.03.11/14:00  Raseiniai1 - Palanga2  2:0 25:20 25:11       50:31
9 2017.03.11/14:45  Palanga2 - Klaipėda1  2:1 25:23 11:25 15:13     51:61
10 2017.03.11/15:30  Palanga1 - KTA  0:2 11:25 11:25       22:50
11 2017.03.11/15:15  Klaipėda2 - Raseiniai1  0:2 10:25 7:25       17:50
12 2017.03.11/16:00  Klaipėda1 - Palanga1 2:0 25:12 25:13       50:25
13 2017.03.11/16:45  Palanga2 - Klaipėda2 2:0
25:13 27:25       52:38
14 2017.03.11/17:30  KTA - Raseiniai1  2:1 25:13 17:25 15:6     57:44
15 2017.03.10/  Klaipėda1 - Klaipėda2  2:1 25:20 22:25 15:10     62:55

I-as turas (B), Alytus, Miklusėnų g.36

Varž. Nr. Data, laikas
(m.mėn.d./val.min)
Susitinka Rezultatas 1 2 3 4 5 Viso
1 2017.03.10/15:00  Lazdijai2 - Alytus1 2:0 25:17 25:19       50:36
2 2017.03.10/15:00  Lazdijai1 - Alytus3  2:0 25:10 25:13       50:23
3 2017.03.10/15:35  Vilnius2 - Lazdijai1 0:2  5:25 2:25       7:50
4 2017.03.10/15:35  Lazdijai2 - Vilnius1 0:2
15:25 19:25       34:50
5 2017.03.10/16:10  Alytus1 - Vilnius2  2:1 27:25 21:25 15:7     63:57
6 2017.03.10/16:10  Vilnius1 - Lazdijai1 2:0 25:11 25:10       50:21
7 2017.03.10/16:45  Lazdijai2 - Alytus3 2:0
25:4 25:10       50:14
8 2017.03.10/16:45  Alytus3 - Vilnius1 0:2 11:25 19:25       30:50
9 2017.03.10/17:20  Alytus1 - Lazdijai1  0:2 12:25 18:25       30:50
10 2017.03.10/17:20  Vilnius2 - Lazdijai2  0:2 3:25 22:25       25:50
11 2017.03.10/17:55  Vilnius1 - Alytus1 2:0
25:14 25:4       50:18
12 2017.03.10/17:55  Alytus3 - Vilnius2  1:2 25:22 15:25 3:15     43:62
13 2017.03.10/iki 10 d   Alytus1 - Alytus3  2:0 25:13 25:16       50:29
14 2017.03.10/iki 10 d  Vilnius2 - Vilnius1 0:2
15:25 12:25       27:50
15 2017.03.10/iki 10 d  Lazdijai2 - Lazdijai1  0:2 22:25 18:25       40:50

I-as turas (C) Raseiniai, Vilniaus g.11

Varž. Nr. Data, laikas
(m.mėn.d./val.min)
Susitinka Rezultatas 1 2 3 4 5 Viso
1 2017.03.11/10:00  Alytus4 - Raseiniai2 0:2 7:25 17:25       24:50
2 2017.03.11/10:30  Alytus2 - Panevėžys 0:2 0:25 3:25       3:50
3 2017.03.11/11:00  Kaunas2 - Alytus2  2:0 25:11  25:12       50:23
4 2017.03.11/11:30  Raseiniai2 - Panevėžys  0:2 17:25 13:25       30:50
5 2017.03.11/12:00  Alytus4 - Kaunas1 0:2
13:25  16:25       29:50
6 2017.03.11/12:30  Raseiniai2 - Kaunas2 2:0
25:13 25:23       50:36
7 2017.03.11/13:00  Kaunas1 - Alytus2  2:0  25:15  25:15       50:30
8 2017.03.11/13:30  Alytus4 - Panevėžys  0:2  2:25  7:25       9:50
9 2017.03.11/14:00  Panevėžys - Kaunas1 2:0
25:10  25:9       50:19
10 2017.03.11/14:30  Raseinai2 - Alytus2 2:0 25:12 25:17       50:29
11 2017.03.11/15:00  Kaunas2 - Alytus4  0:2 17:25  19:25       36:50
12 2017.03.11/15:30  Kaunas1 - Raseiniai2  1:2 31:29 15:25 7:15     53:69
13 2017.03.11/16:00  Panevėžys - Kaunas2  2:0  25:17  25:13       50:30
14 2017.03.15/16:30  Kaunas2 - Kaunas1  0:2 15:25  20:25       35:50
15 2017.03.11/17:00   Alytus4 - Alytus2 2:0
25:15 25:15       50:30

 II-as turas (A) Palanga, Baltijos pagrindinė m-la, Sodų g.50

Varž. Nr. Data, laikas
(m.mėn.d./val.min)
Susitinka Rezultatas 1 2 3 4 5 Viso
1 2017.04.21/11:00  Raseiniai - Palanga2 2:0 25:17 25:23       50:40
2 2017.04.21/11:00  KTA - Palanga1 0:2 0:25 0:25       0:50
3 2017.04.21/11:30  Klaipėda2 - KTA              
4 2017.04.21/11:30  Klaipėda1 - Palanga2 0:2
0:25 0:25       0:50
5 2017.04.21/12:00  Raseiniai - Klaipėda1  2:0 25:0 25:0       50:0
6 2017.04.21/12:00  Klaipėda2 - Palanga1 0:2  0:25 0:25       0:50
7 2017.04.21/12:30  Klaipėda2 - Palanga2 0:2  0:25 0:25       0:50
8 2017.04.21/12:30  KTA -  Raseiniai 0:2 0:25 0:25       0:50
9 2017.04.21/13:00  Klaipėda1 - Palanga1 0:2 0:25 0:25       0:50
10 2017.04.21/13:00  Raseiniai - Klaipėda2 2:0
25:0 25:0       50:0
11 2017.04.21/13:30 Raseiniai - Palanga1 2:0
25:13 25:6       50:19
12 2017.04.21/13:30  KTA - Palanga2  0:2 0:25 0:25       0:50
13 2017.04.21/14:00  Klaipėda1 - Klaipėda2              
14 2017.04.21/14:00  Palanga1- Palanga2 0:2
12:25 10:25       22:50
15 2017.04.21./ Klaipėda1 - KTA              

 II-as turas (B) Vilnius, SM Tauras, Žygio g.46

Varž. Nr. Data, laikas
(m.mėn.d./val.min)
Susitinka Rezultatas 1 2 3 4 5 Viso
1 2017.04.23/10:30  Lazdijai2 - Alytus1 2:0 25:7 25:12       50:19
2 2017.04.23/10:30  Lazdijai1 - Alytus3  2:0 25:10 25:16       50:26
3 2017.04.23/11:30   Vilnius2 - Lazdijai1 0:2
0:25 0:25       0:50
4 2017.04.23/namie  Alytus1 - Alytus3  2:0 25:19 25:21       50:40
5 2017.04.23/11:30  Lazdijai2 - Vilnius1 0:2
9:25 9:25       18:50
6 2017.04.23/12:15  Alytus1 - Vilnius2 2:0 25:0 25:0       50:0
7 2017.04.23/12:15  Vilnius1 - Lazdijai1 2:0
25:5 25:14       50:19
8 2017.04.23/13:00  Lazdijai2 -Alytus3 2:0
25:3 25:14       50:17
9 2017.04.23/13:00  Alytus3 - Vilnius1 0:2
12:25 12:25       24:50
10 2017.04.23/13:45  Alytus1 - Lazdijai1  0:2 8:25 8:25       16:50
11 2017.04.23/13:45  Vilnius2 - Lazdijai2 0:2
0:25 0:25       0:50
12 2017.04.23/14:30  Vilnius1 - Alytus1 2:0
25:14 25:8       50:22
13 2017.04.23/14:30  Alytus3 - Vilnius2 2:0
25:0 25:0       50:0
14 2017.04.23/namie   Vilnius2 - Vilnius1 0:2
0:25 0:25       0:50
15 2017.04.23/namie  Lazdijai2 - Lazdijai1 2:0 25:18 25:20       50:38

 II-as turas (C) Alytus, Miklusėnų g.36

Varž. Nr. Data, laikas
(m.mėn.d./val.min)
Susitinka Rezultatas 1 2 3 4 5 Viso
1 2017.04.23/11:00  Alytus4 - Raseiniai2 0:2 11:25 11:25       22:50
2 2017.04.23/11:00  Alytus2 - Panevėžys 0:2 5:25 9:25       14:50
3 2017.04.23/11:45  Kaunas2 - Alytus2 2:0
25:7 25:12       50:19
4 2017.04.23/11:45   Raseiniai2 - Panevėžys  1:2 11:25 25:22 7:15     43:62
5 2017.04.23/12:30  Alytus4 - Kaunas1  0:2 17:25 11:25       28:50
6 2017.04.23/12:30  Raseiniai2 - Kaunas2  2:1 25:22 19:25 15:11     59:28
7 2017.04.23/13:15  Kaunas1 - Alytus2  2:0 25:7 25:5       50:12
8 2017.04.23/13:15  Alytus4 - Panevėžys 0:2
6:25 5:25       11:50
9 2017.04.23/14:00  Panevėžys - Kaunas1 2:0
25:12 25:15       50:27
10 2017.04.23/14:00   Raseinai2 - Alytus2 2:0 25:18 25:21       50:39
11 2017.04.23/14:45   Kaunas2 - Alytus4 2:0 25:13 25:21       50:34
12 2017.04.23/14:45  Kaunas1 - Raseiniai2 1:2 25:18 22:25 5:15     52:58
13 2017.04.23/15:30  Panevėžys - Kaunas2 2:0 25:19 25:17       50:36
14 2017.04.23/iki 23d   Kaunas2 - Kaunas1 0:2
14:25 15:25       29:50
15 2017.04.23/iki 23d   Alytus4 - Alytus2 2:0
25:13 25:17       50:30

Turnyrinė lentelė A

Vieta Komanda R u n g t y n ė s Tšk. S e t a i T a š k a i s e t u o s e
Viso L Pr L Pr Sant L Pr Sant
1 Raseiniai 10 9 1 19 19  2  9,5      
2 Palanga2 10 7 3 17
14 7  2,0      
3                      
4                      
5                      
6                      

Turnyrinė lentelė B 

Vieta Komanda R u n g t y n ė s Tšk. S e t a i T a š k a i s e t u o s e
Viso L Pr L Pr Sant L Pr Sant
1                      
2                      
3                      
4                      
5                      
6                      

Turnyrinė lentelė C

Vieta Komanda R u n g t y n ė s Tšk. S e t a i T a š k a i s e t u o s e
Viso L Pr L Pr Sant L Pr Sant
1                      
2                      
3                      
4                      
5                      
6                      

 

Finalinės varžybos,

Varž. Nr. Data, laikas
(m.mėn.d./val.min)
Susitinka Rezultatas 1 2 3 4 5 Viso
1 2017.05.05/                 
2 2017.05.05/                 
3 2017.05.05/                
4 2017.05.05/                  
5 2017.05.05/                 
6 2017.05.06/                
7 2017.05.06/                 
8 2017.05.06/                   
9 2017.05.06/                  
10 2017.05.06/                 
11 2017.05.07/                 
12 2017.05.07/                  
13 2017.05.07/                 
14 2017.05.07/                 
15 2017.05.07/                  

Finalinių varžybų turnyrinė lentelė

Vieta Komanda R u n g t y n ė s Tšk. S e t a i T a š k a i s e t u o s e
Viso L Pr L Pr Sant L Pr Sant
1                      
2                      
3                      
4                      
5                      
6