Tinklininkai A. Knašas ir P. Stankevičius Lenkijoje keliauja į ketvirtfinalį

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Audrius Knašas ir Patrikas Stankevičius tęsia pergalių seriją Malborke (Lenkija) vykstančiame Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) vienos žvaigždutės serijos turnyre ir tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį.

Jauna Lietuvos komanda C grupės pusfinalyje šeštadienį po dramatiškos kovos 2-1 (21:19, 19:21, 18:16) nugalėjo japonus Koichį Nishimurą bei Daisukę Shibatą.

Kovoje dėl pirmosios vietos grupėje ir tiesioginio kelialapio į ketvirtfinalį Lietuvos sportininkai užtikrintai 2-0 (21:18, 21:9) įveikė lenkus Sebastianą Kaczmareką bei Adrianą Sdebelį.

Dabar lietuviai ramiai lauks savo varžovų ketvirtfinalyje, kurie paaiškės šeštadienį ryte po aštuntfinalio susitikimų.

Aštuntfinalyje žais kita Lietuvos pora - Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius. Mūsiškiai B grupės pusfinalyje 2-0 (21:16, 21:16) įveikė lenkus Miloszą Kruką ir Dominiką Poznanskį bei iškovojo kelialapį į atkrintamąsias varžybas. Tiesa, ketvirtfinalio tiesiogiai pasiekti jiems nepavyko, nes akistatoje dėl grupės nugalėtojų vardo A. Vasiljevas ir R. Juchnevičius 1-2 (22:20, 18:21, 9:15) pralaimėjo dar vienai Lenkijos porai Michalui Kadziolai bei Marcinui Ociepskiui.

Turnyro Lenkijoje prizų fondą sudaro 5 tūkst. eurų.