EEVZA Rokiškis

EEVZA Rokiškis

Lietuvos tinklinio specialistai stažuosis Ispanijoje

Lietuvos tinklinio federacija kartu su Lietuvos sporto federacijų sajunga dalyvauja "Erasmus+" programos KA1  pagrindiniame veiksme „Pavienių asmenų judumas švietimo, mokymo ir jaunimo reikalų srityse“.
  
 

Stebuklingas Tinklininkių U. Andriukaitytės ir I. Zobninos pasirodymas Vilniuje vainikuotas sidabru.

Nuotrauka: Augusto Četkausko

19-mečių lietuvių Urtės Andriukaitytės ir Irinos Zobninos pasirodymas pirmą kartą Lietuvoje vykusiame Europos moterų paplūdimio tinklinio čempionato „Satellite“ serijos etape vainikuotas sidabro medaliais. Vos 15-ąjį reitingą turnyre turėjusios lietuvės paneigė visas prognozes ir vieną po kitos varė į neviltį turnyro favorites. Įspūdingą mūsiškių žygį sustabdė tik ketvirtos pagal skirstymą ukrainietės Valentina Davidova ir Jevgenija Ščipkova. Sausakimšoje „Credit24” arenoje prie Baltojo tilto vykusiame finale U. Andriukaitytė ir I. Zobnina ukrainietėms nusileido tik po dramatiškos kovos 1-2 (15:21, 21:14, 16:18).

Skaityti daugiau...

Kviečiame teikti paraiškas Lietuvos (U-18) paplūdimio tinklinio čempionatui

Gegužės 27 - 28 d. "Credit 24" paplūdimio tinklinio aikštelėse prie Baltojo tilto vyks 2017 m. Lietuvos jaunių (U-18) paplūdimio tinklinio čempionatas.   

Skaityti daugiau...

Lietuvos paplūdimio tinklininkės pateko į aštuntfinalį.

Fantastišką pasirodymą Šveicarijoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 21 metų) paplūdimio tinklinio čempionate tęsia Lietuvos atstovės Irina Zobnina ir Urtė Andriukaitytė. Suklupusios lemiamame kvalifikacijos rate, bet teisę dalyvauti pagrindinėse varžybose gavusios lietuvaitės iškovojo trečią pergalę iš eilės ir iškart pateko į aštuntfinalį. I. Zobnina ir U. Andriukaitytė susitikime dėl pirmosios vietos B grupėje penktadienį 2:0 (21:16, 21:11) nugalėjo Vanuatu tinklininkes Joe Loti ir Toko Sherysyn.

Skaityti daugiau...